Гуангдонг Посунг Нев Енерги Тецхнологи Цо., Лтд.

 • Тикток
 • вхатсапп
 • твиттер
 • Фејсбук
 • линкедин
 • ЈуТјуб
 • инстаграм
16608989364363

Производи

 • ПД2-14 Електрични компресор

  ПД2-14 Електрични компресор

  Врста коришћења: Електрични компресор за померање

  Напон: ДЦ 312В

  Расељавање (мл / р): 14цц

  ГАРАНЦИЈА: Једногодишња гаранција

  Место порекла: Гуангдонг, Кина

  Референтни број.: Пд2-14

  Величина: 182 * 123 * 155

  Много марке: Посунг

  Модел аутомобила: Универсал

  Примена: Фриго Ван камион за хлађење

  Сертификација: иатф16949 / ИСО9001 / Е-ознака

  Паковање: извозни картон

  Бруто тежина: 5,2 кг

 • ПД2-18 Електрични компресор

  ПД2-18 Електрични компресор

  Врста коришћења: Електрични компресор за померање

  Напон: ДЦ 312В

  Расељавање (мл / р): 18цц

  Хладив: Р134А / Р404А / Р1234ИФ / Р407Ц

  ГАРАНЦИЈА: Једногодишња гаранција

  Место порекла: Гуангдонг, Кина

  Референтни број.: ПД2-18

  Величина: 187 * 123 * 155

  Много марке: Посунг

  Модел аутомобила: Универсал

  Примена: систем за клима уређај аутомобила

  Сертификација: иатф16949 / ИСО9001 / Е-ознака

  Паковање: извозни картон

  Бруто тежина: 5,8 кгс

 • ПД2-28 Електрични спирални компресор

  ПД2-28 Електрични спирални компресор

  Врста коришћења: Електрични компресор за померање

  Напон: ДЦ 312В

  Расељење (мл / р): 28цц

  Хладив: Р134А / Р404А / Р1234ИФ / Р407Ц

  ГАРАНЦИЈА: Једногодишња гаранција

  Место порекла: Гуангдонг, Кина

  Референтни број.: Пд2-28

  Величина: 204 * 135,5 * 168,1 мм

  Много марке: Посунг

  Модел аутомобила: Универсал

  Примена: Фриго Ван Труцк Хладирање Јединица за хлађење

  Сертификација: ИСО9001, ИАТФ16949, Р10-ЕМАРК, ЕМЦ

  Паковање: извозни картон

  Бруто тежина: 6,3 кг

 • ПД2-34 Елецтриц Сцролл Цомпрессор 312В

  ПД2-34 Елецтриц Сцролл Цомпрессор 312В

  Врста коришћења: Електрични компресор за померање

  Напон: ДЦ 312В

  Расељавање (мл / р): 34цц

  Хладив: Р134А / Р404А / Р1234ИФ / Р407Ц

  ГАРАНЦИЈА: Једногодишња гаранција

  Место порекла: Гуангдонг, Кина

  Референтни број.: Пд2-34

  Величина: 216 * 123 * 168мм

  Много марке: Посунг

  Модел аутомобила: Универсал

  Примена: систем клима уређаја возила

  Сертификација: ИСО9001, ИАТФ16949, Р10-ЕМАРК, ЕМЦ

  Паковање: извозни картон

  Бруто тежина: 6,8 кг

 • ПД2-34 Електрични компресор за померање 540В

  ПД2-34 Електрични компресор за померање 540В

  Врста коришћења: Електрични компресор за померање

  Напон: ДЦ 540В

  Расељавање (мл / р): 34цц

  Хладив: Р134А / Р404А / Р1234ИФ / Р407Ц

  ГАРАНЦИЈА: Једногодишња гаранција

  Место порекла: Гуангдонг, Кина

  Референтни број.: Пд2-34

  Величина: 216 * 123 * 168мм

  Много марке: Посунг

  Модел аутомобила: Универсал

  Примена: систем клима уређаја возила

  Сертификација: ИСО9001, ИАТФ16949, Р10-ЕМАРК, ЕМЦ

  Паковање: извозни картон

  Бруто тежина: 7,2 кг